موکت اتاق کودک

موکت اتاق کودک ،موکت رویال ، موکت هرمس و موکت های آنتی باکتریال در شهر موکت ایرانی میتوانیم بهترین موکت های اتاق کودک را به شما معرفی کنیم .

موکت اتاق کودک:

یکی از موارد مهم در انتخاب اتاق کودک ، یک موکت بسیار نرم و آنتی باکتریال میباشد . انتخاب ایتن نوع موکت یابد با در نظر گرفتن اطلاعات خیردیری شود . موکت اتق کودک علاوه بر نوه جنس و نوع کات داشتن ، باید آنتتی باکتریال و ضد حساسیت نیز باشد و موکت اتاق کودک رنگ آن نیز مهم میباشد .

چه موکتی مناسب اتاق کود ک میباشد ؟

1] موکت اتاق کودک باید به میزان قابل توجهی نرم باشد

2) موکت اتاق کودک باید آنتی باکتریال   باشد

انواع بافت موکت برای اتاق کودک :

در موکت اتاق کودک بافت موکت از نوع کات بهترین نوع بافت برای موکت میباشد .

در شهر موکت  ایرانی ، نمایندگی فروش موکت ظریف مصور ، نمایندگی فروش موکت پالاز در غرب و نماینمدگی فروش موکت آرتا میباشد .

موکت های اتاق کودک در ظریف مصور :

1) موکت رویال ظریف مصور :

موکت رویال ظریف مصور از ر فروش ترین موکت های اتاق کوک به شمار میرود . این موکت دارای ارتفا ع پرز یک سانت و جنس نخ آن از پلی پروپیلن میباشد .قیمت موکت پالاز ، در مقایسه  با موکت ظریف مصور در موکت های اتاق کودک بالاتر است .

موکت رویال ظزیف مصور جنس نخ آن از پلی پروپیلن میباشد . و زیره آن نمد میباشد . و موکتی بسیار با دوام و موکت ضد کوبیدگی میباشد . حسن این موکت به آن است که همیشه سر زندگی خود را نگه میدارد .

موکت های رویال اتاق کودک  ارار ی رنگ بندی متنوعی میباشد .

موکت رویال  صدفی 5113 ، این موکت دارای رنگ صدفی بسیار زیبا میباشد . که باعث میشود اتاق کودک شما دل باز نمایش داده شود .

موکت رویال نقر های و یا طوسی 5141 موکت طریف مصور : یکی ار رنگ پر طرفدار مومکت ظریف مصور ، موکت رویال نقره ای موکت ظریف مصور میباشد .رنگ طوسی موکت در اتاق خواب از بهترین رنگ ها میباشد . چرا که رنگایم موکت خنثی میباشد و قابلیت ست کردن با همه رنگ های درون اتاق خواب را دارد .

موکت رویال کرم 5110 ظریف مصور :

این موکت رویال ظریف مصور به رنگ کرم میباشد . موکت ظریف مصور کرم دارای رنگ بندی بسیار گرم میباشد .

موکت اتاق کودک علاوه بر جنس و رنگ ان باید د ارای ارتفاع پرز مناسب نیز باشد .