درباره ما

 

شهر موکت ایرانی ،نمایندگی فروش موکت ظریف مصور و انواع موکت های ایرانی

شهر موکت ایرانی  نمایندگی فروش موکت ظریف مصور و انواع موکت های برند موکت پالاز و آرتا میباشد .شهر موکت ایرانی تمام تلاش خود را کرده که با ارایه محصولات با کیفیت و  قیمت بسیار مناسب و اکیپ نصابان حرفه ای  خدمات شایانی را به مشتریان عزیز اریه دهد،.همچنین در شهر موکت ایرانی نمایندگی فروش متریال دکوراسیون داخلی مانند  کاغذ دیواری ، لمینت و پارکت و پرده موجودمیباشد با بهترین کیفیت و قیمت مناسب .یکی دیگر از  خدمات شهر موکت ایرانی ارایه سرویس شو روم سیار در این فروشگاه میباشد . اولین شو روم سیار ماشین در ایران ،که این خودرو مجهز به میز و صندلی و تمامی نمونه های متریال اعم از موکت و کاغذ دیواری میباشد .گه با رزو کردن این ماشین توسط مشتریان عزیز به درب منزل یا محل پروژه  می آیند .خدمات مشاوره و طراحی توسط  مهندسین معمار ما انجام میگیرد و بهترین فروشندگان متریال ساختمانی میتوانند در کلیه محصولات مشاوره بدهند .سر لوحه کار ما خدمات منظم و خوش قول بودن و قیمت وکیفیت عالی میباشد .

تمام هدف ما رضایتمندی مشتریان عزیز و ارایه محصولات با کیفیت با مناسب ترین قیمت میباشد .

 

در شهر موکت ایرانی علاوه بر محصولات موکت ،  نماینده فروش کاغذ دیواری و پارکت و لمینت نیز میباشد . همچنین گروه معماری اوزو هوم  در بخش طراحی و کوراسیون و بازسازی فعالییت میکنند .

درباره فروشگاه موکت ما :

در شهر موکت ایرانی ، در فروشگاه ما  به صورت نمونه میباشند و همگی از انبار ها مخصوی تا درب منزل مشتری خروج پیدا میکنند . موکت ها در انواع مختلف نمدی و تافتینگ موجود میباشد .

در فروشگاه ما :

نمایندگی موکت ظریف مصور

عاملیت مجاز فروش پالاز

نمایندگی موکت آرتا

نمایندگی فروش موکت نمدی