خرید و قیمت موکت های اداری 22
برای دیدن آلبوم کاغذ دیواری کلیلک کنید

خرید و قیمت موکت های اداری 22

خرید و قیمت موکت های اداری 22،فروش موکت اداری ، قیمت و خرید موکت اداری ، موکت اداری لوپ ، موکت اداری تایل ، موکت تایل اداری ، موکت ، نمایندگی موکت اداری ، نمایندگی فروش موکت اداری

خرید و قیمت موکت های اداری 22:

یکی از موارد انتخاب کف پوش در محیط  اداری ، انتخاب نوع کف پوش مناسب میباشد . یکی از این کف پوش ها را میتوان از موکت استفاده کرد . موکت های اداری ، موکت اداری باید متناسب با نوع میزان رفت و آمد و میزان کیفیت در آن محل انتخاب شود . به عنوان مثال موکت های اداری  بافت لوپ و یا اینکه موکت های لوپ بهترین گزینه برای انتخاب موکت اداری میباشد . موکت اداری طرح لوپ در واقع به موکت هایی گفته میشود که الیاف این موکت به صورت نخ دورانی به داخل خود موکت بافته میشئد . در واقع این موکت ها به موکت های لو پ گفته میشود . کهنخ به صورت دایرا های و دورانی به داخل خود  بافت بر میگردد . این موکت های  ، موکت های اداری بسیار مقاومت بالایی در برابر تردد دارند .

موکت ، موکت به عنوان کف پوش برای عایق صوتی و عایق حرارتی  نیز به شمار میروید . جالب این جاست که بعضی ار موکت های اداری داری الکتریسته ساکن میباشند .

خرید و قیمت موکت های اداری با توجه به کیفیت و شرکت های تولید کننده و شرکت های وارد کننده بسیار متناوب میباشند .موکت اداری تایل ، و یا موکت تایل ها قیمت بسیار بالاتری نسبت به موکت اداری رولی و یا موکت اداری رول دارند .

موکت اداری تایل ،

موکت اداری تایل ، (carpet tille)

موکت اداری و موکت تایل یکی از بهترین گزینه ها د رانتخاب موکت اداری میباشد . موکت اداری ، موکت تایل ها د رابعاد مختلف به شگل های مختلف مثلا مربع و یا شش ضلعی تویلد میشوند . این موکت های تایل و یا موکت تایل ها داری مقاومت بسیار بالایی میباشند .

موکت تایل ها زیره آن از مواد پلاستیکی ساخته شده به همین دلیل این موکت ها زیره آن نمد نیست بر خلاف موکت رول های اداری ، موکت اداری تایل لایه روی ان ها از تزکییب پلی پروپیلن و پلی استر و ها قوی ساخته شده است بنابراین دارای قدرت بالا د رمقابل تردد و  شستشو را دارد .خرید و قیمت موکت های اداری 22موکت اداری تایل حتما باید زیر سازی مناسب داشته باشند .

نحوه نصب موکت اداری تایل :

باید توجه کرد که اندازه گیری موکت اداری تایل در  مقایسه با موکت اداری رول کاملا متفاوت است :

  1. در اندازه گیری موکت های رول اداری ، عرض موکت اداری رول 90 درص سه میباشد بنابراین با توجه به نوع موکت اداری ، این موکت با بلندترین طول در بلندترین عرض اندازه گیری میشود .
  2. در مورد موکت اداری تایل که طرح آن به صورت موکت اداری تایل میباشند روش متفاوت است ، علاوه بر اندازه گیری دقیقباید یک میزان پرتی قابل توجه  را رعایت کرد .
  3. بهترین روش اندازه گیری در مورد موکت های اداری تایل کمک گیری از نصابان حرفه ای میباشد .

جزییات موکت اداری تایل ،

در این تصویر به بررسی موکت تایل اداری میپردازیم :

لایه زیرین این موکت که به رنگ مشکی میباشد یک نوع کامپوزیت وینل بازیافتی است

در واقع معنی کامپوزیت به معنای ترکیب میباشد این  نوع لایه ترکیبی از وینل و مواد بازیافتی وینل میباشد .

وینل چیست و چه کاربردی دارد ؟

در واقع وینل یک ماده  مصنوعی میباشد ” و نوعی پلاستیک است که از اتیلن که در روغن  یافت میشود و از کلر که در نمک یافت میشود ساخته میشود . و در صنایع ساختمان با نام pvc پردازش میشود . و این لایه پلاستیکی زیریه موکت اداری تایل باعث مقاومت این موکت میشود .و سطحی بسیار قوی و قابل شستشو برای موکت ایجاد میکند . حال آنکه در موکت های رولی و تایلی این سطح به صورت نمد میباشد .

لایه اصلی در موکت اداری تایل لایه نان وون میباشد . این لایه همان بیس اصلی موکت های تایل اداری میباشد .

آموزش نصب موکت اداری تایلهمه


گالری جدیدموکت های اداری رول :

موکت اداری رول از محصولات ظریف مصور میتوان موکت های :

موکت اداری آیهان 

موکت اداری آیسو ، موکت اداری رها ، موکت اداری خزر ، موکت اداری مونترال ، موکت اداری نویان ، موکت اداری بیستون ، موکت اداری االیت را نما برد .

موکت اداری رها :موکت اداری رها  موکت ظریف مصور از یکی دیگر  از محصولات موکت ظریف مصور میباشد .این موکت در بخش مسکونی نیز هم کاربرد دارد . مانند موکت پله ها ، موکت آشپزخانه و حتی موکت زیر فرش هم استفاده میشود . پس میتوان گفت موکت رها را هم میتوان به عنوان موکت اداری و مسکونی استفاده کرد . ااز نظر موکت اداری رها ، به دلیل بافت لوپ آن از موکت اداری با دوام محسوب میشود . موکت اداری رها داراری رنگ بندی بسیار عالی میباشد .

موکت رها نقره ای کد 7041 از پر فروش ترین موکت های رنگ رها میباشد . این موکت دارای رنگ دو رنگ سفید و مشکی  میباشد .

موکت رها بافت آن از نوع لوپ و جنس آن از پلی پرو پیلن میباشد و مقاومت این نوع موکت در برابر تردد بسیار بالا است . تفاوت این مومکت با موکت های  تایل در نوع رول بودن و لایه زیرین ]ن  میباشد . این موکت دارای عرض  ثابت 3 و در طول یک تا 12 میباشد .

موکت اداری آیسو :

{موکت اداری آیسو از نوع موکت های  رولی ولی با طرح موکت تایل میباشد . این موکت در واقع موکت رول بوده و لی طرح ان به شکلی است که مانند موکت های تایلی مربع مربع میباشد . موکت آیسو یکی از پر طرفدار ترین موکت اداری ، موکت اداری ظریف مصور میباشد . این موکت دارای عرض سه میباشد و ودر طول یک تا 12 قابل سفارش میباشد .

موکت اداری آیسو داری رنک طوسی و خاکتری میباشد در مواقعی که هزینه موکت های تایل اداری بالاست میتوان از موکت اداری آیسو استفاده کرد .

نکات مهم در اندازه گیری موکت اداری آیسو  یا موکت آیسو :

با اندکی دقت و اطلاعات در مورد اندازه گیری میتوانید به راحتی محل مورد نظر خود را اندازه گیری کنید.

به دلیل اینکه موکت اداری رولی معملا دارای عرض سه میباشند . باید یک نکته را دقت کنید  که این موکت اداری از نظر اندازه گیری به چه خوابی انتخاب شوند.

شهر موکت ایرانی ، نمایندگی فروش موکت ظریف مصور در غرب تهران، موکت فروشی، ، موکت ، موکت اداري، موکت اداری تایل

موکت ادرای ایسو به این دلیل که این موکت دارای طرح میباشد و یه صورت پازلی میباشد نیاز است در مورد اندازه گیری نهاییت دقت عمل را به کار بگیرید . برای سهولت کا ر  شما میتوانید از  نصابان حرفه ای ما کمک بگیرید .

راهنمای نصب موکت اداری :

نصب در هر مورد یکی از موارد بسیار تعیین ککنده کیفیت کار میباشد . موکت ها در ظاهر شاید نصب کردن آن ها راحت باشد . ولی نکات بسیار مهمی قبل از نصب موکت و بعد  از نصب موکت باید دقت شود .

طریقه نصب موکت اداری : در مورد موکت های اداری قبل از نصب زیر سازی کار بسیار مهم است اغلب پروژه ای اداری شاید از مراحل بازسازی و شروع اولیه کا رآغاز شود بستر صاف و تمیز در مورد نحوه ا جرای درست موکت بسیار  موثر میباشد .

موکت اداری  رولی ولی طرح تایل  باید اندازه مورد نیاز ده درصد از مقدار مورد اندازه گیری موکت بیشتر باشد .

در نصب موکت ها باید این نکته مورد توجه قرار گیرد که عرض موکت ها مخصوصا موکت های تافیتینگ در این سه مباشد . بنابراین امکان دارد در زمان نصب  عرض اتاق بیشتر از سه و یا کمتر از سه باشد که در هر دو حالت یا موکت تیکه میخورد و یا اینکه موکت اضاف می آورد .

بنابراین در هنگان اندازه گیری موکت ، مخصوصا موکت اداری  باید این نکته را در نظر گرفت . استفاده از چسب های دو طرفه  برای موکت اداری  میتواند به کیفیت بعد از نصب موکت شما کمک کند .

 

اشتراک گذاری

لطفا امتیاز بدهید.
/10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *