نمایندگی موکت ظریف مصوردر غرب تهران22
برای دیدن آلبوم کاغذ دیواری کلیلک کنید

نمایندگی موکت ظریف مصوردر غرب تهران22

نمایندگی موکت ظریف مصوردر غرب تهران22،ارسال بار سرار ایران ،باقیمت عالی در شهر موکت ایرانی .شهر موکت ایرانی ارایه محصولات شرکت ظریف مصور همواره در خدمت مشتریان عزیز میباشد. .شرکت ظریف مصور ،یکی از بهترین و معتبر ترین کارخانه در زمینه تولید و فروش مواد پترو شیمی در ایران میباشد .این شرکت نه تنها داخل  ،بلکه در خاورمیانه با صاردات انواع  موکت های تافتینگ و نمدی و محصولات پلی مری حرف اول را میزند . کیفیت در ساخت و تولید محصولات این کارخانه بسیار عالی میباشد .همان طور که میدانید از قدیم  موکت با توجه به علاقه ما ایرانیان نسبت به فرش و گلیم استفاده آن در میان مردم مرسوم بوده ،هر چه قدر ما به دنیای مدرن نزدیک تر میشویم ،طراحی ها ما نیز به روز میشود.نمایندگی موکت ظریف مصور د رمنطقه 22 غرب تهران (شهر موکت ایرانی )مناطق تحت پوشش را مانند تهران سر و کلیه مناطق غرب را پوشش میدهد .همچنین برای مناطق شرق و شمال میتواند از طریق شو روم سیار خدمات بسیار مناسبی را به مشتریان عزیز اریه دهد .

.سیستم طراحی موکت های ظریف مصور از این شیوه پی روی میکنند .مثلا موکت های مناسب مدرن برای فضا های اداری با ترکیب رنگ های خاص و یا موکت های مخصوص مصارف مسکونی مخصوصا موکت های کودک را در الویت کا رخود قرار داده است . یکی از کار های زیبای شرکت ظریف مصور استفاده از و الهام گرفتن از طبیعت در طزراحی محصولاتش است . به عنوان مثال موکت پاییز آن برگرفته از فصول سال و موکت نهال و … برگرفته از طبیعت میباشد.استفاده از الیاف با کیفیت پلی آمید و پلی پروپیلن نیز از امتیازات این شرکت بوده .چیزیکه قابل توجه زیاد است این است که نمد های زیره محصولات ظریف مصور بسیار عالی هستند در موقع خرید حتما به این نکته توجه خاص داشته باشید .موکت ظریف مصور در دو دسته بندی موکت های تافتینگ و نمدی محصولات خود را اریه میدهد .موکت های تافتینگ یا موکت فرش ها پرز دار هستند و لایه زیرین آن ها نمد میباشد و معمولا به صورت بافت های کات و یا لوپ قابل استفاده هستند . جنس نخ این موکت های پلی آمید ،پلی پروپیلن و یا پلی استر میباشد .حال این سوال پیش می آید که چه نوع بافتی و چه نوع الیاف موکتی مناسب است .این موکت ها بستگی به نوع کاربرد آن ها در فضا های گوناگون تعریف میشوند .مثلا برا ی موکت های اداریی بافت لوپ بسیار مناسب میباشد .
بافت لوپ چه نوع بافتی است ؟

در این نوع بافت نخ و الیا ف به صورت گره ای در داخل موکت دوباره باز میگردند . و این بافت بستر محکمی را در مقابل تردد ایجاد میکند و از کوبیده شدن الیاف جلوگیری میکند .
بافت کات چه نوع  بافتی است؟ بافت کات الیاف را از بالا مانند فیچی کات میکنند و این نوع بافت بستری نرم و راحت برای موکت ایجاد میکند .
قابل توجه که بافت های موکت ابعاد مختلفی دارند مانند بافت های درشت و متوسط و کوچک ،از محصلات پر فروش ظریف مصور میتوان به موکت های مسکونی آن مانند :موکت رویال ،موکت هرمس ،موکت سیدنی ،موکت نویان و موکت های اداری مثل آیسو آیهان و غیره اشاره کرد .

موکت اتاق کودک :
موکت اتاق کودک یکی از محصولات بسیار با کیفیت ظریف مصور میباشد . مواد آنتی باکتریال و ضد حساسیت در الیف تولیدی شرکت ظریف مصور ،این محصول را متمایز ساخته است.موکت های هرمس و موکت های رویال و موکت سیدنی و یا سیدنی اسپرت موکت های بسیار مناسبی برای اتاق کودک میباشند .از نظر رنگ بندی این موکت ها بسار متنوع است .تفاوت های این نوع موکت ها فقط در ارتفاع پرز ها و تراکم آن ها میباشد .
موکت رویال : موکت رویال موکت آنتی باکتریال و ضد حساسیت میباشد . جنس این نوع موکت از پلی پرو پیلن و بافت آن از نوع کات میباشد .کد رنگ های طوسی ،رویال نقره ای 5141 و رویال صدفی و کرم آن جز رنگ های پر فروش میباشد .ارتفا پرز هی موکت حدود یک سانت میباشد .
موکت هرمس : موکت هرمس ظریف مصور یکی از متراکم ترین و پر فروش ترین موکت های مسکونی (موکت های ویلا ) در فضا های سرد و موکت های اتاق کودک به شمار میرود .جنس این موکت پلی پروپیلن و الیاف آن آنتی باکتریال و تراکم 95 درصد میباشد .
موکت هرمس ظریف مصور در رنگ های زیبا طوسی ،صدفی ورنگ ها  و طیف های متنوعی را دارد .پرز های موکت هرمس تراکم آن به نحوی است که حالت ارتجاعی دارد بنابر این این موکت اصلا کوبیده نمیشود و ذزرات آشغال روی آن قرار میگیرد زیرا از اصطحکاک آن بالا است . لایه زیریه این موکت، موکت ظریف مصور از نمد میباشد .این موکت در فضا هاس سرد استفاده بسیار بالای دارد .
موکت علاوه بر عایق گرما ، عایق صدا هم میتواند باشد . موکت بعدی ظریف مصور موکت سیدنی میباشد ، که موکت سیدنی در دو نوع مختلف میباشد ،موکت سیدنی ساده و موکت سیدنی اسپرت . موکت سیدنی اسپرت از دو الیاف با رنگ های مختلف تشکیل شده است .جنس آن از پلی پرو پیلن میباشد و و نوع بافت ان کات میباشد و تفاوت آن با موکت هرمس در تراکم است . موکت سیدنی تراکم آن پایین است و شبیه موکت های ترک مدل شگی میباشد . از امتیازات این موکت نرم بودن آن و آن حس راحتی میباشد .این موکت گزینه بسیار مناسبی برای موکت اتاق کودک میباشد .
موکت اداری ظریف مصور موکت های از نوع بافت لوپ و یا موکت های کات و لوپ میباشند .موکت آیهان و موکت مونترال و موکت آیسو از موکت های پر فروش اداری میباشد .
موکت های اداری ظریف مصور از نوع موکت های تایل نیز بسیار عالی میباشد .شهر موکت ایرانی ،نمایندگی موکت ظریف مصور در غرب تهران 22 ، همواره آماده خدمات شایان به مشتریان عزیز میباشد .
در خرید برند ظریف مصور باید به نکات قابل تاملی اشاره کرد : 1)موکت های ظریف مصور را باید از نمایندگی و عاملیت های مجاز و معرف کارخانه خریداری شود .2) چاپ نوشته ظریف مصور و بار کد محصولات ظریف مصور روی اجناس بوده و قابل کنترل است . شما میتوانید به سایت ظریف مصور مراجه کرده و تاییده محصول را دریافت کنید .

شهر موکت ایرانی سعی دارد نمایندگی موکت را در غرب تهران در مناطق 22 و در سایر مناطق وسعت دهد . تا مشتریان عزیز در غرب و در شرق از امکانات خدمات بهره ببرند .
پیشنهاد شهر موکت ایرانی :
1) استفاده از مشاوران برتر دز زمینه مشاوره موکت
2)استفاده از نصابان ماهر
3)استفاده از ماشین شو روم سیار در زمینه بازدید پروژه در محل و اندازه گیری(نمایندگی موکت ظریف مصور در غرب )

در مورد موکت های نمدی ظریف مصور ،امروز ایم شرکت با فن آوری خاص و منحصر به فرد خود توانسته تولیدی جدیدی از این موکت هار را وارد بازار کند . تنوع در نوع چاپ این محصولات و استفاده از رنگ ها و دوخت های بسیار مناسب و قیمت مناسب  موکت راه را برای مشتریهن عزیز هموار کرده است .موکت نمدی،مانند موکت های ماهور ،موکت نمدی چلیپا ،موکت نمدی اروند ،موکت نمدی مارلیک  و…..

اندازه های معمول موکت :

قیمت و کیفیت موکت های  نمدی بسار عالی هستند . باید توجه داشته باشید که عرض موکت های تافتینگ 3  میباشد .د ر مورد موکت های نمدی 75 متر مربع میباشند .

ظریف مصور در شهر موکت ایرانی :

شهر موکت ایرانی ،نمایندگی فروش موکت ظریف مصور در منطق غرب و 22 تهران میباشد . هدف ما رضایت مشتری و انتخاب درست موکت در فضا ی مناسب است .انتخاب نصابان حرفه ای در این زمینه و مشاوران ما ،در انتخاب موکت به شما کمک شایانی میکند .

ویژگی های موکت ظریف مصور :

یکی از ویژگی های خوب محصولات ظریف مصور ماندگاری طولانی این محصول است . و از امتیازات خوب : موجود بودن کد کالا  آن میباشد .موکت فرش ها را میتوان به موکت های دور دوزی شده تعبییر کرد .به راحتی میتوان موکت ها را دور دوزی کرد و از آن به عنوان موکت فرش های زیبا استفاده کرد . در مورد اندازه گیری موکت ظریف مصور ، مانند سایر موکت ها برای اتاق ها بلندترین طول و بلندترین عرض را در نظر میگیریم .

موکت های طرح دار ظریف مصور مانند :موکت های پاییز و موکت های بیستون و … جنس آنها از پلی امید میباشد . در تمامی دسته نمونه های موکت ظریف مصور مشخصات محصول در پشت نمونه ها نوشته شده است .

موکت های ظریف مصور برای  آشپزخانه :موکت های  بافت لوپ :موکت های مونترال ،موکت های رها ،موکت نویان و موکت نهال و هراز .

سامانه خرید آسان موکت ، موکت ظریف مصور:

سامانه خرید آسان موکت ظریف مصور ، همچنین دفتر فروش موکت ظریف مصور در تهران همواره در شهر موکت ایرانی موجود میباشد..

لیست انواع موکت ظریف مصور در داخل سایت شهر موکت ایرانی آورده شده است مشتریان عزیز میتوانند به لیست قیمت محصولات مواجهه بفرمایند .

 

اشتراک گذاری

لطفا امتیاز بدهید.
/10
شما هم می‌توانید در مورد مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه افزودن دیدگاه جدید اقدام نمایید.

کریمی

تیر 10, 1401

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

عالی

Hello World! https://apel.top/go/gu4winrshe5dgoju?hs=2838850af6a82c6d8c57e80d75b7062d&

فروردین 7, 1402

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

38tfke

admin

فروردین 14, 1402

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

ممنونم

عزیزی

فروردین 14, 1402

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

عالی بود‌

admin

فروردین 14, 1402

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

ممنونم از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *