انواع موکت ها از نظر بافت
برای دیدن آلبوم کاغذ دیواری کلیلک کنید

انواع موکت ها از نظر بافت

انواع موکت ها از نظر بافت:

سوال رایج که  برای خرید موکت  مطرح هست چه موکت و چه جنسی از موکت را خریداری کنیم که به فضای مورد نظر ما بخوررد و یا یکای از دغدغه های ما این است که موکت ها بر حسب جنس چه نوعی هستند و نوع بافت آن ها کدام مناسب تر است .موکت ها از نظر نوع بافت به چند دسته تقسم میسوند موکت های با بافت کات و موکت هایی با بافت لوپ و ترکیب این نوع موکت .موکت های نان وون بافت ، موکت های

انواع موکت ها از نظر بافت

موکت با بافت کات :

کات کردن معنی آن کاملا مشخص است شکا در نظر بگیرید یک موکت  صاف را با قیچی کات کنید .. به عنوان مثال دقت کنید موی صاف یعنی الیاف صاف موکت .بنابراین این نوع بافت به شما زمینه ای میدهد که سطح کا را نرم احساس کنید بنابر این اگر به دنبال موکت هایی از نوع بافت نرم هستید موکت های کات پرز بلند تا یک سانت به شما پیشنهاد میشود . البته قابل توجه میباشد که این نوع کات دقیقا مثل موی سر بستگی به نوع جنس و مواد به کار رفته دارد که در مقاله های بعدی راجب جنس موکت باری انتخاب بهتر به شما توضیح میدهیم .بنابر این نوع بافت کات میتواند د رمصارف مسکونی عالی باشد . در ایران شرکت های تولیدات داخلی موکت ، شرکت پالاز موکت و شرکت ظریف مصور موکت های را که نوع بافت کات دارند در ایندکس محصولات تو ضیحات کامل را میدهند .

موکت های طرح کات طریف مصور :

موکت  ظریف مصور رویال ، موکت ظریف مصور هرمس ، موکت ظریف مصور سیدنی ، موکت ظریف مصور سیدنی اسپرت ، موکت ظریف مصور رویال کلاستیک ، موکت ظریف مصورمانا ، موکت ظریف مصور نهال ، موکت ظریف مصور یونیک ؛ موکت ظریف مصور شگی الگانس ، موکت ظریف مصور نویان ، موکت ظریف مصور کاریز ، موکت ظریف مصور سلین ، موکت ظریف مصور هستی

به تصاویر زیر توجه کنید و نو ع موکت کات را ببینید :

&nانواع موکت ها از نظر بافتbspنوع موکت های کات کاملا مشخص  میباشد . در این ا توجه کنید اگثر موکت  های اتاق خواب و موکت های اتاق مسکونی از نوع  موکت های کات میباشند .

موکت  ها ی از نوع کات معمولا در جنس های ماندد پلی پرو پیلن و پلی آمید ها و نان وون ها تولید میشوند . موکت ها کات از نظر ارتفاع و از نظر تراکم با هم متفاوت هستند بناب این این بدان معنی میباشد که موکت های کات دارای ارتفا پرز کات شده به مکیزان های مختلفی میباشند .

موکت های طرح کات پالاز موکت :

موکت پالاز طرح کات ، موکت رویا

 

 

موکت  لوپ:

بافت دیگر موکت ظریف مصور ،  موکت با بافت لوپ میباشد . این موکت  در واقع به افت گره ای نیز معروف میباشد و موکت  نواع بافت لوپ بسار مقاوم تر از از موکت های بافت کات میباشند با یک مثال این را وضیح میدهیم به عنوان مثال “موکت بافت لوپ نخ به صورت گره ای به داخل خو د بافت زیر های بر میگررد و قفل میشود مانند  یک حلقه زنجیر که بهداخل موکت میگردد .

موکت های لوپ بافت . یا موکت هی با بافت لوپ برای مکان هایی تعببیه میشنود که دارای تردد بالایی نسبت به جا های دگر باشد و مانند موکت های اداری و تجاری و هتل و نمایشگا ها . این موکت ها هم مانند موکت ها یکات بستگی به نوع جنس آن ها متفاوت تست . موکت های اوپ دارای رنگ و ترکیب بندب بسایر متنوعی میباشند .

 

انواع  موکت های لوپ از نظر جنس : موکت های لوپ تایل از جنس پلی پروپیلن و پلی آمید و موکت های لوپ از جنس پلی امید .

موکت های از جنس پلی آمید : از این موکت ها در مصارف اداری و در محیط های اداری استفاده میشود . موکت هاداری پلی آمید در مقابل تردد و رطوبت از  مقاوت بالیی بر خوردار هستند .

موکت های از جنس پلی پرو پیلن : موکت های از جنس پلی پروپیلن برای مصارف خانگی یکی از پر فروش ترین موکت ها هستند د رموکت های ظریف  مصور از نوع پلی پروپیلن میتوان به موکت های  رویال و موکت سیدنی و موکت هرمس اشاره کرد .

در موکت های پلی پروپیلن پالاز د رمصارف خانگی میتوان به موکت  های کات بی و موکت های الکاس و موکت های افرا و یاسمن و..و اشاره کرد .

 

نمایندکی و فروش و قیمت موکت های پالاز در مناطق غربی در شهر موکت ایرانی با بهترین قیمت و ایم مشاوه در خدمت مشتریان عزیز میباشد .

موکت از لحاظ کف پوش یکی از بهترین کف پوش های با قیمت مناسب حساب میشود . موکت ها از نظر بافت را توضیه دادیو و این که کارایی موکت ها یبا جنس های مختف باید با توجه به کاراریی استفتاده شود .

 

 

 

 

اشتراک گذاری

لطفا امتیاز بدهید.
/10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *